Bekendmaking wedstrijd- en opleidingsploegen '21-'22!

Hetairoi, lieve leden,

 

Afgelopen weken is een grote groep roeiers druk bezig geweest met de selectie. In de laatste dagen hebben zij eindelijk te horen gekregen van de coaches wie er in welke ploeg fanatiek mag roeien dit jaar. Nu is het aan mij de eer om al deze namen bekend te maken aan de rest van de vereniging!

 

Eerstejaars Zwaar

Roeiers

Guayo Peerdeman

Jeffrey Oostra

Jonah Niewenhuizen

Karst Hagedorn

Lars Schaap

Levi Niewenhuizen

Nils Burghouwt

Owen Broers

Thijs van der Meer

Tobias Meijer

 

Stuur

Lindsay Mulder

 

Coaches

Bonno Muller

Frederike Mooij

Siem Wesseling

Mathijs Berkhout

Ida Dommerholt

 

Eerstejaars Licht

Roeiers

Jelle Zipp

Jeroen Schilder

Joes de Bruin

Maarten Holsbrink

Sjoerd Biemond

Stef van den Berg

Tim Vermeulen

Timo van den Berg

Tobias Eversdijk

 

Stuur

Myrte van der Stappen

 

Coaches

Siebe Koopmans

Lucas Hoedemaker

Martha Broere

Eise van Oijen

Ida Dommerholt

 

Eerstejaars Dames

Roeiers 

Carlijn Fransen

Delphine Blijleven

Desirée van Beest

Femke Nieuwendijk

Janna Berg

Lotte Molenkamp

Mara van den Hemel

Noa Strijk

Sophia van de Ven

Sytske Wolthuis

 

Stuur

Fleurien Drop

 

Coaches

Sophie Verhoeven

Rens Bakker

Timo Brands

Jitske Knip

Jolmer van der Sluis

 

Eerstejaars Lichte Dames

Roeiers

Franka Zeeuw

Guusje van Zanen

Luna van Schaik

Meike de Nooij

Rosan van Koppen

Rozemarijn Jonk

 

Stuur

Martine Keyser

 

Coaches

Victor Hakeboom

Thomas Disseldorp

Sylvia Philippa

Sterre Lindenburg

Asha Hoogeveen

Jolmer van der Sluis

 

Heren Opleidings

Roeiers

Cas Haasdijk

Jelle van Popta

Pieter Sedelaar

Sam Kaart

Siemen Atsma

Sjoerd van Trigt

 

Stuur

Ellen van der Hulst

 

Coaches

Stijn Kuiper

Nikita Josipovic

Mart van de Kamp

Fabian Bos

 

Dames Opleidings 8

Roeiers

Anna ten Hove

Annika Huizing

Dariya Chobanova

Francine Petersen

Laura Cirigliano

Milou Boosman

Sara van Olffen

Simone Wouda

Sophie Bruins

 

Stuur

Bibi van der Wulp

 

Coaches

Thomas Zwart

Jamie Sinnige

Iris Zelsmann

Fabian Bos

 

Dames Opleidings 4*

Roeiers

Angelique van Bussel

Armelle Raas

Eva van der Geest

Isa van der Moer

Lieke Dam

Roos Oostdam

 

Stuur

Caroline van Lierop

 

Coaches

Julia Labeur

Niels Salman

Sterre Verdonk

Fabian Bos

 

Contact

Correspondentieadres:

Asopos de Vliet

Postbus 100

2300 AC Leiden

 

Bezoekadres:

Asopos de Vliet

Zijlstroom 137

2353 NN Leiderdorp

071-5892897 (bestuurskamer)

Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)